KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar i mapp 13462470
nr 1346 2470
Etsningar i mapp
6 st, Stockholmsmotiv, Deljko Mihajlovic, Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 27x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:56:04
5/9 15:54:41
100 kr
7/9 14:05:38